Partner Główny

Partner Główny


Każdego dnia pracownicy i kurierzy GLS pokonują wszelkie przeszkody, aby paczki ponad 220 000 Klientów doręczyć bezpiecznie i na czas. Wyzwania stojące przed uczestnikami Urbanian Run wymagają wytrzymałości i dobrego planowania – te same cechy charakteryzują europejską sieć GLS. Przeszkody przekuwamy w szanse a odpowiednia strategia pozwala nam osiągnąć każdy cel – nie mogliśmy więc odmówić sprawdzeniu swoich sił w roli Głównego Partnera Urbanian Run w Polsce.
 
Partner

Partner


Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.
Partner

Partner


Fundacja TVN „nie jesteś sam” została założona w maju 2001 roku przez Zarząd TVN. Na czele tego przedsięwzięcia stanęła Bożena Walter. "Fundacja to most pomiędzy tymi, którzy potrzebują pomocy i tymi, których serca są otwarte na dawanie nadziei". Pomagamy ciężko chorym dzieciom, ale nie zapominamy o ludziach starszych i samotnych.
 
Partner

Partner


"SPORT DLA WSZYSTKICH - WSZYSTKO DLA SPORTU" to zobowiązanie, które od samego początku Decathlon składa swoim klientom. Mieszcząc ponad 60 sportów pod jednym dachem, firma Decathlon od samego początku dąży do tego, by uczynić sport jeszcze bardziej dostępnym dla każdego. Ta dostępność to m.in. proste sklepy, optymalna logistyka, codzienne zaangażowanie, usługi, eventy oraz zacieśnianie relacji z klientami poprzez wspólne dzielenie pasji sportowej.
Partner

Partner


Norauto jest nowoczesną i profesjonalną firmą. Stale się rozwija i poszerza swoją bogatą ofertę usług i asortymentu. Korzysta z nowoczesnych technologii oraz wprowadza nowości, dostępne na rynku, w tym opony, części i systemy klimatyzacji samochodowej.
 
 
Partner Techniczny

Partner Techniczny


New Balance to amerykańska firma, jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Swoją działalność rozpoczęła już w 1906 roku!
 
 
Partner Medialny

Partner Medialny


Women’s Health z 20 edycjami ukazującymi się w 30 krajach i ponad 15 milionami Czytelników jest jedynym na świecie lifestylowym poradnikiem dla kobiet. „Women’s Health” to najbardziej inspirujący i motywujący lifestylowy magazyn dla nowoczesnych, aktywnych i ambitnych kobiet.
Partner Medialny

Partner Medialny


TVN jest wiodącą stacją telewizyjną w Polsce. Ogromną popularnością cieszą się własne produkcje TVN, w tym oparte na licencjach zagranicznych takie programy jak "Mam talent!", "MasterChef", "X Factor", "Top Model", "Project Runway". Ponadto stacja emituje największe filmowe hity, seriale, programy informacyjne oraz produkcje zagraniczne.
 
Partner Medialny

Partner Medialny


"Men's Health" z 40 międzynarodowymi edycjami i ponad 20 milionami czytelników jest największym na świecie lifestylowym magazynem dla mężczyzn. Polska edycja ukazuje się od stycznia 2004 roku i dostarcza czytelnikom najnowszych informacji i porad na temat zdrowia, fitnessu, diety, związków, finansów, problemów ojcostwa, podróży, technologii i stylu.
Partner Medialny

Partner Medialny


Runner's World - największy na świecie magazyn dla biegaczy. Pomaga, doradza i motywuje biegaczy w różnym wieku i o różnych możliwościach. Chcemy, by ludzie kochali bieganie i dzięki temu byli zdrowsi, sprawniejsi i osiągnęli wszystko co zaplanują. Zarówno na trasie, jak i w życiu.
 
Partner Medialny

Partner Medialny


PolskaBiega.pl pisze o wszystkim, co wiąże się z rekreacyjnym bieganiem: treningu, diecie, sprzęcie, zdrowiu, imprezach biegowych, zwykłych i niezwykłych biegaczach. Prowadzi za nogi - od pierwszych biegowych kroków, do pierwszych maratonów. Ma do dyspozycji grono ekspertów z najróżniejszych dziedzin. PolskaBiega.pl to największy serwis o bieganiu w Polsce, ma 0,5 mln użytkowników, ponad 150 blogów, bazę testów sprzętu oraz kalendarz imprez biegowych.
 
 
Partner Organizacyjny

Partner Organizacyjny


Patronat Honorowy

Patronat Honorowy