Współpraca Urbanian Run Warsaw z Fundacją TVN

  • 10% od wpisowego

  • Time Runner

  • Zbiórki w Urbanian Zone

 

TIME RUNNER

Partnerzy URBANIAN RUN postanowili nagrodzić Fundację TVN Waszymi dobrymi wynikami sportowymi. Brzmi zachęcająco? Mamy nadzieję, że z tym większym zapałem pójdziesz na dzisiejszy trening! Zachęcamy też do podjęcia się zobowiązania – jeśli pobiegniesz wolniej, to Ty wrzucisz dodatkowych kilka złotych do puszki. Umowa stoi?Urbanian Run Warszawa 2015- CEL CHARYTATYWNY

Na czym polega zabawa?

W formularzu rejestracyjnym musisz podać czas, jaki przy obecnej formie osiągnąłbyś w biegu (bez przeszkód) na 5 lub 10 km. My do Twojego zadeklarowanego czasu dodamy kilka-kilkanaście minut po oszacowaniu, o ile spowolnią Cię nasze przeszkody i pomaganie innym uczestnikom na trasie.

 

Jeśli uda Ci się pojawić na mecie przed tym czasem – nasi Partnerzy za każdą sekundę wpłacą na konto Fundacji TVN grosz. Jeśli jednak nie uda Ci się pobiec szybciej niż zadeklarowałeś – na Twoim portfelu spocznie ciężar wrzucenia kilku złotych do puszki.

Prosimy o nie deklarowanie absurdalnie słabych czasów. Time Runner ma na celu zmotywować Uczestników do treningu przed zawodami i dania z siebie wszystkiego na trasie, co zostanie docenione przez Partnerów a finalnie wesprze pacjentów Centrum Leczenia Mukowiscydozy w Instytucie Matki i Dziecka. Nie warto oszukiwać dla szczytnej idei.